Angel World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Angel World

E un forum RPG.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Fan art...daca se pot numi asa

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Mei




Mesaje : 26
Data de înscriere : 10/09/2008

Fan art...daca se pot numi asa Empty
MesajSubiect: Fan art...daca se pot numi asa   Fan art...daca se pot numi asa Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 9:03 am

Cateva dinre dezastrele mele-___-
Nu platesc spitalizarea

Calumon

InuKag

Temari

Neji

Sailor Mercury
Cam atat...daca mai aveti monitor astept comentarii ....
Sus In jos
Takuto

Takuto


Mesaje : 1732
Data de înscriere : 10/09/2008
Localizare : in front of my computer...^^

Fan art...daca se pot numi asa Empty
MesajSubiect: Re: Fan art...daca se pot numi asa   Fan art...daca se pot numi asa Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 12:52 am

Neutral ....omg....deci...

~Calumon~ wahaaa....cat de kawaii poate fi...sugoi ne....mi-a picat fatza...cum poti face liniile alea asa drepte si perfecte ? wah....mie imi iese varza Fan art...daca se pot numi asa 064_ ... in general...desenu e foarte bine lucrat si vad ca umbrele nu ti-au lipsit...that's good ^^ sugoi
~InuKag~Again mi-a picat fatza Neutral totusi..de aici incep greselile Fan art...daca se pot numi asa 048_ ..prima data am observat ca pe inuyasha l-ai cam neglijat, maneca de la kimono trebuia mai bine colorata si trasate linii poate chiar si umbre...ai uitat complet de ea ...>.< ...si fata lui Kagome e putin stramba >.>...cam atat..ah da..data viitoare incearca un fond galben deschis sau gri ^^
~Temari~ Waha..T.T....but....parul acela e cam tipator, arata ca niste flacari si nu da bine...mai bine faceai umbrele cu aceasi culoare dar mai inchisa putin.....in rest...e ok...
~Neji~ Neji mi-a placut cum ti-a iesit ^^ but....mi se pare mie sau e cam neterminat ? nu stiu...cred ca mai trebuia putina atentie la detalii.....la bluza ma refer...niste umbre erau bune...in rest...sugoi ^^
~Sailor Mercury~ Kawaii..but...cateva greseli de anatomie...la umeri ma refer si la forma ftei..iar ochii....expresivi ^^ nice...in general..e sweet


ok...sper ca nu am fost prea dur >.> [shame on me Fan art...daca se pot numi asa Th024_ ] anyway...gambate kudasai in continuare ^^
Sus In jos
 
Fan art...daca se pot numi asa
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Angel World :: Fan zone :: Fan art-
Mergi direct la: