Angel World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Angel World

E un forum RPG.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hello lume!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Ryuchi

Ryuchi


Mesaje : 41
Data de înscriere : 11/09/2008

Hello lume! Empty
MesajSubiect: Hello lume!   Hello lume! Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 3:01 am

Hy lume!!Probabil ma stiti toti...sunt anime.haruhi(asta-mie idu).Sa ma descriu:Ma numesc Simona,am 12 ani si sunt dinCraiova!Imi plac majoritatea animeurilor[,Kaleido Star preferatul meu ,Kiddy Grade,Chobit,Sos Brigadge,FMA si FMP,etc..]. Imi place muzica hip hop nu am o formatie preferata sau o cantareata /cataret,dar nu ascult doar hip hop,ascult si alte genuri de mzuica,mai putin amnele,populara si rock metalic.Vizionez animeurile de la 9 ani si primul vazut a fost Slayers si Kaleido Stage,iar mai apoi mi-am dat seama ca un desen animat din japonia ia numele de ANIME.Imi place sa pictez,sa scriu poezioare,ficuri,etc..Imi place sa mananc ce-mi da mama ,inafara de ciorbe
Cam atata despre mine nu vrea sa ma mai lungesc cu vorba .Daca aveti intrebari nu va sfiiti.Syaonara!
Sus In jos
Takuto

Takuto


Mesaje : 1732
Data de înscriere : 10/09/2008
Localizare : in front of my computer...^^

Hello lume! Empty
MesajSubiect: Re: Hello lume!   Hello lume! Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 3:05 am

hai hai...welcome here haruhi [sau iti pot zise Ryu ^^]
etto...sa vedem.....te-ai gandit vreodata sa devii satanista ? >.<

Citat :
Imi place sa mananc ce-mi da mama ,inafara de ciorbe..
wahh....jignesti legumele Laughing you're so mean...eh...mie imi place supa xD
Sus In jos
Ryuchi

Ryuchi


Mesaje : 41
Data de înscriere : 11/09/2008

Hello lume! Empty
MesajSubiect: Re: Hello lume!   Hello lume! Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 3:10 am

Hey..ce sa fac daca ma disperat bunica cand eram mica cu ciorbele ei? Sad Ca punea la legume in ea..si mie nu-mi palceau .Apropo,nu o sa ma mai vezi ca Haruhi pe forumuri,doar ca Shinamori Twisted Evil .
Si cat despre intrebarea ta: "te-ai gandit vreodata sa devii satanista ? " sincer..NU,dar tata imi zice ca eu sutn un ingeras cu cornite. Twisted Evil
Sus In jos
Lucid Atray
Admin
Lucid Atray


Mesaje : 89
Data de înscriere : 08/09/2008

Hello lume! Empty
MesajSubiect: Re: Hello lume!   Hello lume! Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 9:14 am

Ohayo!Bine ai venit pe forum!Scuze de intarziere , dar iar n-a mers netu Evil or Very Mad Crying or Very sad .Sper sa te distrezi.Etto happy posting!^______^
Sus In jos
https://angel-world.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Hello lume! Empty
MesajSubiect: Re: Hello lume!   Hello lume! Icon_minitime

Sus In jos
 
Hello lume!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Angel World :: Administrare :: Welcome-
Mergi direct la: